Romantik Gül ve Altın rengi Dantelli Söz /Nişan Pastası

Dekorasyon süresi
4 dakika
Pişirme süresi
1 dakika
Seviye
orta
Servis
10 Kaç kişilik?
Alan
Düğün
Tarafından gönderildi
tarafından yayınlandı
400 gram
Beyaz çikolata,
100 gram
Frambuaz
400 gram
krema
130 gram
antep fıstığı
80 gram
frambuaz reçeli
Romantik Gül ve Altın rengi Dantelli Söz /Nişan Pastası

Bu Pasta’yı şık bir doğumgünü, iki katlısı veya daha büyük boyu nişan ve söz merasimleri için hazırlanmaktadır. İsteğe göre kurdele, çiçek ve dantelin rengi değişmektedir.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/caketren/public_html/wp-content/themes/SocialChef/single-recipe.php on line 147
  1. Öncelikle gül ve dantel hazırlanılır. Dantelin kuruması ve boyaması ve tekrar kuruması gerektiğinden dolayı hazırlık süreci 2 gün sürmektedir.. Hazırlanan pasta şeker hamuru ile kaplanır. kurdele istenilen şekilde yerleştirilir. Kuruyan gül ve danteller görseldeki gibi tutkal veya su yardımı ile yerleştirilir.

Yorum yok, ilk yorum bırakan siz olmak ister misiniz!

Bir cevap yazın

Note: web sitesindeki yorumlar bu web portalının görüşlerini değil yazarların kendi görüşlerini yansıtır. Sizlerden hakaret vb. yorum ve içeriklerden kaçınmanızı rica ediyoruz. Bu tip durumlarda, herhangi bir açıklama yapmadan yorumunuzu silme hakkımız saklıdır.

E-posta adresinizi kimse ile paylaşmayacağız. Gerekli alanlar *

*
*


Parse error: syntax error, unexpected 'global' (T_GLOBAL) in /home/caketren/public_html/wp-content/themes/SocialChef/sidebar-right-recipe.php on line 1