Romantik Düğün Pastası

Dekorasyon süresi
180 dakika
Pişirme süresi
1 dakika
Seviye
zor
Servis
10 Kaç kişilik?
Alan
Düğün
Tarafından gönderildi
tarafından yayınlandı
Romantik Düğün Pastası

Cake Central Magazine Volume7 Issue1 – “William Morris Medway Textile Wedding” Issue Central dergisinin “romantik düğün” temalı sayısı için çalışmamı istedikleri tasarımın ilhamı İngiliz şair, desinatör, roman ve sanat yazarı, ressam, mobilya, kumaş, vitray, duvar kağıdı tasarımcısı olan William Morris’in “Medway” tekstili oldu. Lacivert fonu ve üzerindeki lalelerin hareketli kontrastı beni etkileyen ilk nokta oldu. Tasarımımın odak noktasında bu deseni bir şekilde işlemek istediğimi biliyordum. Yenilebilir kağıta aldığım baskıyı ayrıca bir de fonu tam ters renklerde de değerlendirip romantik bir düğün pastası kompozisyon oluşturdum. Şeker hamurundan hazırladığım inci taneleri, romantik, barok detaylar ve kırmızı laleler ve birbirini sevenlerin kabulünü simgeleyen “I DO” kelimeleri de pastanın orta ve odak noktasına işlendi. Profesyonel fotoğraf çekimi ile bana destek olan sevgili Fırat Öz‘e de teşekkür ederim. https://www.facebook.com/firatozphotography/ ;D sevgiler.

Cake Central Magazine Volume7 Issue1 – “William Morris Medway Textile Wedding” Issue Central dergisinin “romantik düğün” temalı sayısı için çalışmamı istedikleri tasarımın ilhamı İngiliz şair, desinatör, roman ve sanat yazarı, ressam, mobilya, kumaş, vitray, duvar kağıdı tasarımcısı olan William Morris’in “Medway” tekstili oldu. Lacivert fonu ve üzerindeki lalelerin hareketli kontrastı beni etkileyen ilk nokta oldu. Tasarımımın odak noktasında bu deseni bir şekilde işlemek istediğimi biliyordum. Yenilebilir kağıta aldığım baskıyı ayrıca bir de fonu tam ters renklerde de değerlendirip romantik bir düğün pastası kompozisyon oluşturdum. Şeker hamurundan hazırladığım inci taneleri, romantik, barok detaylar ve kırmızı laleler ve birbirini sevenlerin kabulünü simgeleyen “I DO” kelimeleri de pastanın orta ve odak noktasına işlendi. Profesyonel fotoğraf çekimi ile bana destek olan sevgili Fırat Öz‘e de teşekkür ederim. https://www.facebook.com/firatozphotography/ ;D sevgiler.[/caption]

Cake Central Magazine Volume7 Issue1 – “William Morris Medway Textile Wedding” Issue

Central dergisinin “romantik düğün” temalı sayısı için çalışmamı istedikleri tasarımın ilhamı İngiliz şair, desinatör, roman ve sanat yazarı, ressam, mobilya, kumaş, vitray, duvar kağıdı tasarımcısı olan William Morris’in “Medway” tekstili oldu.
Lacivert fonu ve üzerindeki lalelerin hareketli kontrastı beni etkileyen ilk nokta oldu. Tasarımımın odak noktasında bu deseni bir şekilde işlemek istediğimi biliyordum. Yenilebilir kağıta aldığım baskıyı ayrıca bir de fonu tam ters renklerde de değerlendirip romantik bir düğün pastası kompozisyon oluşturdum.
Şeker hamurundan hazırladığım inci taneleri, romantik, barok detaylar ve kırmızı laleler ve birbirini sevenlerin kabulünü simgeleyen “I DO” kelimeleri de pastanın orta ve odak noktasına işlendi.
Profesyonel fotoğraf çekimi ile bana destek olan sevgili Fırat Öz‘e de teşekkür ederim.
https://www.facebook.com/firatozphotography/

;D sevgiler.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/caketren/public_html/wp-content/themes/SocialChef/single-recipe.php on line 147
  1. Cake Central Magazine Volume7 Issue1 – “William Morris Medway Textile Wedding” Issue

Bir yorum

  1. nalan tarım oglakçıoğlu yaptığı pastada Mayıs 11, 2016 Cevapla
    inanılmaz güzel olmuş YOU DO! :))))

Bir cevap yazın

Note: web sitesindeki yorumlar bu web portalının görüşlerini değil yazarların kendi görüşlerini yansıtır. Sizlerden hakaret vb. yorum ve içeriklerden kaçınmanızı rica ediyoruz. Bu tip durumlarda, herhangi bir açıklama yapmadan yorumunuzu silme hakkımız saklıdır.

E-posta adresinizi kimse ile paylaşmayacağız. Gerekli alanlar *

*
*


Parse error: syntax error, unexpected 'global' (T_GLOBAL) in /home/caketren/public_html/wp-content/themes/SocialChef/sidebar-right-recipe.php on line 1