CAKE TREND DERGİSİ ÇIKIYOR !

Coming soon….

SAYILARIMIZI ALMAK İÇİN TIKLAYIN : store.caketrend.com

Evet sevgili dostlar, pastacılar, şefler, pastacılığa kendini adamış, pasta meraklısı çılgın insanlar bu haberim size..
CakeTrend.com internet sitemizin ve CakeTrend.com  sosyal medya sayfalarımızın kuruluşundan beri planladığımız dergi projesi artık hayata geçiyor.
Türkiye’nin ilk ve tek pasta tasarım dergisi CAKE TREND MAGAZINE ilk sayısını çıkarmaya hazırlanıyor. DOPDOLU EĞİTİMLER VE FOTOĞRAFLI ANLATIMLARLA GELİYORUZ.
Evet, çok ama çok heyecanlıyız..

Bu kadar yetenekli pastacının, kendini geliştirmek için bitmek tükenmek bilmeyen çabası ve tutkusu bir dergi ile taçlanmalıydı artık.. Kim bilir başından beri fokusumuz olan, sizlerin başarılarınızın Türkiye’de ve dünyada daha çok tanıtılması hedefimizi de; dergimizi zamanla dünyaya pazarlayarak başarabiliriz.
Bildiğiniz gibi 1 yıl önce yayın hayatına geçen paylaşım sitesi www.caketrend.com internet sitesi olarak her zaman yanınızdaydık, sizlerin mesleki gelişiminize ve işlerinize katkı sağlamak adına tamamen gönüllü olarak, amatör profesyonel farketmez pastacılıkla ilgilenen herkesi kucaklayan Cake Trend artık bir dergiye dönüşüyor.
Bugüne kadar, özellikle butik pastacılık sektörünün nabzını tutmaya gayret eden Cake Trend; yaptığı röportajlar, atölye ve pastane ziyaretleri, etkinlik ve yarışmalardaki stand çalışmaları ve duyurular sayesinde çok mutluyuz ki 1.000 kullanıcısı ve 12 bin takipçisi ile kocaman bir ailedir. Bugüne kadar yaptığımız çalışmalara göstermiş olduğunuz ilgiye sonsuz kere teşekkür ederiz. Caketrend.com aynı şekilde sizlerin ücretsiz olarak üye olup, pastalarınızı paylaşabildiğiniz bir platform olarak devam edecektir.
Şimdi ekibi ve hizmetlerimizi daha da geliştirerek ve sizlerden gelen bu yöndeki talepleri de değerlendirerek bu kararı aldık.
Cake Trend Magazine’nin ilk sayısında kapak konuğumuz dünyanın takip ettiği “Kek Couture” sevgili Özlem Arabacı, bizleri kırmadığı için kendisine teşekkür ederiz. Özlem Arabacı dışında merak ettiğiniz sürpriz tasarımcılarımızın da adım adım fotoğraflı ve detaylı anlatımları dergimizde yer alacak. Eğitici, öğretici, dop dolu içeriklerle geliyoruz..

CAKE TREND MAGAZINE’de neler mi olacak?
• Uygulamalı pasta tasarımları
• Fotoğraflı anlatımlar
• Pasta süsleme teknikleri
• Adım adım pastacılığa başlama tüyoları
• Başlangıç, orta ve ileri seviye için farklı tasarımlar
• Püf noktaları
• Trendler
• Tarifler
• Röportajlar
• Yarışma ve organizasyonlar
• Dünyadan örnekler
• Atölye ve pastane gezileri
• Yeni çıkan ürünler

Şimdilik bizden bu kadar… takipte kalınız
Detaylı bilgi için bize ulaşın..

nalan@caketrend.com
iletisim@caketrend.com

 

CT MAGAZINECAKE TREND MAGAZINE

sevgiyle kalın..

Nalan Tarım Oğlakçıoğlu

Editor in Chief & Owner

Kategoriler: Cake Trend Blog

Yorum yok, ilk yorum bırakan siz olmak ister misiniz!

Bir cevap yazın

Note: web sitesindeki yorumlar bu web portalının görüşlerini değil yazarların kendi görüşlerini yansıtır. Sizlerden hakaret vb. yorum ve içeriklerden kaçınmanızı rica ediyoruz. Bu tip durumlarda, herhangi bir açıklama yapmadan yorumunuzu silme hakkımız saklıdır.

E-posta adresinizi kimse ile paylaşmayacağız. Gerekli alanlar *

*
*


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/caketren/public_html/wp-content/themes/SocialChef/sidebar-right.php on line 1