Cake Trend 2. Yıl Aboneliği

cake trend abonelik yenileme

Cake Trend’in 2. yıl aboneliği yıllık 6 sayı için kargo dahil 1o9 tl dir. (yeni yayınlanacak 6 sayıyı kapsar)

online sipariş için aşağıdaki linkten bilgi alabilirsiniz.

https://store.caketrend.com/

Yenileyenlere: 109 tl dir. 

yenilemede adres telefon bilgileri aynı ise aşağıdaki hesap bilgilerine ; sadece açıklama bölümüne yenileme yazıp 109 tl yatırarak havale ile de yapabilirsiniz, eğer adres, telefon bilgilerinde fark varsa ödeme sonrası abone@caketrend.com a mail atabilirsiniz.

yeni abone olacaksanız: 119 tl yatırarak abone@caketrend.com a adres telefon bilgileriniz mail olarak gönderebilirsiniz.

Cake Trend’in 1. Yıl Paketine indirimli sahip olun! kargo dahil 99 tl ! 

1 . Yıl paketimiz toplam 6 sayıdan oluşur, 1. sayıdan başlar ve aşağıda belirtilen tüm sayılarımızı kapsamaktadır

1. Yıl Paketinin İçindekiler:

Sayı 1: Ağustos-Eylül 2017

Sayı 2: Ekim-Kasım 2017 / Sonbahar Sayısı

Sayı 3: Aralık 2017-Ocak 2018 / Yılbaşı Sayısı

Sayı 4: Şubat-Mart 2018 / Sevgililer Günü Sayısı

Sayı 5: Nisan-Mayıs 2018 / Bahar Sayısı

Sayı 6: Haziran-Temmuz 2018 / Yaz Sayısı

cake trend 1. yıl paketi

2 ayda 1 yayınlanan Cake Trend’in her sayısında; butik pastacılık alanında uzmanlaşmış farklı şef ve tasarımcılarla, çok seveceğiniz pasta tariflerinin ve butik pasta modellerinin adım adım yapım aşamalarına, fotoğrafları ile birlikte yer veriyoruz. Tüm sayılarımızda, her seviyeye için farklı 9-12 farklı şef ile gerçekleştirdiğimiz profesyonel çekimler sayesinde, merak ettiğiniz; royal icing, figür modelleme, butter cream, airbrush ile boyama, kağıttan çiçek, vitray, yenilebilir kağıt, çatlatma, çiçek modelleme, çizgi karakter modelleme, yüz modelleme, çikolata temperleme, şablon çıkarma, şeker hamuru renklendirme gibi tekniklerin detaylarını kolaylıkla öğrenebilir, kendinizi geliştirebilirsiniz. Ayrıca Özel röportajlara, yerli ve yabancı yarışmalar hakkında bilgilere, püf noktalarına, faydalı bilgilere, sektörel haberlere, ürünlere ve daha pek çok bilgiye ulaşabilirsiniz.

 

 

 

Kategoriler: Cake Trend Blog

Yorum yok, ilk yorum bırakan siz olmak ister misiniz!

Bir cevap yazın

Note: web sitesindeki yorumlar bu web portalının görüşlerini değil yazarların kendi görüşlerini yansıtır. Sizlerden hakaret vb. yorum ve içeriklerden kaçınmanızı rica ediyoruz. Bu tip durumlarda, herhangi bir açıklama yapmadan yorumunuzu silme hakkımız saklıdır.

E-posta adresinizi kimse ile paylaşmayacağız. Gerekli alanlar *

*
*


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/caketren/public_html/wp-content/themes/SocialChef/sidebar-right.php on line 1