Cake Show İstanbul Yarın Başlıyor!

Geçen sene ilki gerçekleştirilen Cake Show İstanbul zamanı geldi çattı bile:) Colette Peters’la ve daha bir çok tasarımcı ile yaptığımız, Milliyet Lezzet Eki’nde yayınlanan röportajlarımızı yeniden hatırladık. Biz de aynı heyecan var ya sizde?  Bu sene geçen seneden farklı olarak bizler CakeTrend.com standımızla yer alacağız.

Ve elbette ki, Cake Show İstanbul’u yine yakından izleyeceğiz. Yarışma, panel ve eğitimlerle ilgili detayları ayrıca özel röportajları buradan takip edebilirsiniz.

Kimler yok ki! Aşağıda organizasyonun detaylarını bulabilirsiniz.

7-8 Mayıs tarihleri arasında Kadir Has Üniversitesi’nde  ikincisi gerçekleştirilecek olan Türkiye’nin ilk butik pastacılık festivali, Cake Show İstanbul’da eğitim, panel, yarışma ve sürpriz etkinlikler yer alıyor.  Butik pastacıların yeteneklerini sergilemeleri, uzmanlarından eğitimler almaları, sektörde yer alan firmalarla bir araya gelmelerini sağlamayı amaçlayan 2 gün sürecek etkinliğe Türkiye’nin bir çok yerinden ve yurtdışından ziyaretçiler bekleniyor.

Fatih Belediyesi’nin desteklediği, organizasyonunu Alev Gülden’in gerçekleştirdiği, Dr. Paste, Alfa pastacılık yağları Altın Sponsor, Ovalette (Katsan Gıda), Kenwood, Meister (HDR Gıda ) Gümüş Sponsor,  Sinangil Unları, Koza Gıda , Bronz Sponsor, Kadir Has Üniversitesi Mekan Sponsoru ve Food in Life dergisinin Medya Sponsoru olduğu Cake Show Istanbul da butik pastacılar 6 ayrı seviyede, 11 ayrı kategoride ve parti masası yarışmalarında, özgün tasarımlarıyla sınırları zorlayacaklar.

Ayrıca, Robert Haynes, Marta Torres, Laura Saporiti, Berna Garcia, Kek Couture Ekibi, Ayşem Öztaş, Nilay Bektaş Mağaralı, Yasemin Özdemir, Tuba Fırat, Fatma Özmen Metinel, Ebru Savaş, Ece Mira Akyıldız ve Zuhal Algaç İhtiyaroğlu çeşitli eğitimler verecek!

Hadi yarın olsun!

Görüşmek üzere

CakeTrend ekibi..

 

 

 

 

 

 

 

 

Kategoriler: Cake Trend Blog

Bir yorum

  1. nalan tarım oglakçıoğlu yaptığı pastada Ağustos 13, 2016 Cevapla
    üye olmak istiyorum yardım edermisiniz buket kaya

Bir cevap yazın

Note: web sitesindeki yorumlar bu web portalının görüşlerini değil yazarların kendi görüşlerini yansıtır. Sizlerden hakaret vb. yorum ve içeriklerden kaçınmanızı rica ediyoruz. Bu tip durumlarda, herhangi bir açıklama yapmadan yorumunuzu silme hakkımız saklıdır.

E-posta adresinizi kimse ile paylaşmayacağız. Gerekli alanlar *

*
*


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/caketren/public_html/wp-content/themes/SocialChef/sidebar-right.php on line 1