“Air Brush” Makinesini Nerden Almalıyım?

Güzel insanlar, çok sorulan sorulardan bir tanesi;
Airbrush makinesini nereden alırım? Önemli olan unsurlar nedir?
Ben aşırı profesyonel bir makine kullanıyorum. Öyle birşeye gerek yok. Kompressorünün büyük olup olmamasının bir anlamı yok. 10 yıldır bil fiil kullanıyorum airbrush makinesini. Çok komplike bir alet değildir. Bozulsa makinenin tamir olacak birşeyi yok.
Beni bilen bilir ben çok büyük paralar verme kafasında biri değilimdir. Bu konunun Türkiye’deki ilk ve tek uzmanı olarak gönül rahatlığı ile diyebilirim ki;

Ali Express ‘ten arama motoruna ‘airbrush veya make-up airbrush yazıp satın alabilirsiniz. Maximum 50$. 1 ayda falan da geliyor. Fotoğraftaki benim yedek airbrush’im. Makinede en önemli unsur tabanca. Özelliklerinde 0,2-0,3 mm yazması önemli. Daha büyük rakamlar (0,4mm veya 0,5mm gibi) daha geniş alan boyayacaktır ve dolayısıyla pastacı olarak hiç bir işinize yaramaz. Yağ bazlı boyalarda ise en azından 0,8mm tabanca kullanmanız gerekiyor. Markası vs hiç önemli degil. İnanin hepsi ayni, rengiymis markasıymıs falan hiç düşünmeyin bile. Yedek tabanca alabilirsiniz, ben sakar bir kişi olduğum için ben çokca mevcut:) oda asaği yukarı 9$ gibi bir ücreti var.
Sevgiler saygılar✌🏻

Chef Duygu Tuğcu

 

airbrusairbrus

Kategoriler: Püf Noktaları

2 yorumlar

  1. Asiye yaptığı pastada Mayıs 19, 2017 Cevapla
    Merhaba, yağ bazlı boyalar için 0,8mm tabanca kullanmanız gerekiyor demişsiniz. boyanın çeşidine göre tabanca değişmeli mi? yağ bazlı çikolata boyası değil mi? onlar toz boya çünkü?
    1. nalan tarım oglakçıoğlu yaptığı pastada Mayıs 19, 2017 Cevapla
      asiye hn merhaba; @chefduygutugcu hn mesajı aldığında sorunuzu yanıtlayacaktır :) sevgiler

Bir cevap yazın

Note: web sitesindeki yorumlar bu web portalının görüşlerini değil yazarların kendi görüşlerini yansıtır. Sizlerden hakaret vb. yorum ve içeriklerden kaçınmanızı rica ediyoruz. Bu tip durumlarda, herhangi bir açıklama yapmadan yorumunuzu silme hakkımız saklıdır.

E-posta adresinizi kimse ile paylaşmayacağız. Gerekli alanlar *

*
*


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/caketren/public_html/wp-content/themes/SocialChef/sidebar-right.php on line 1